← Події та заходи |

Відбулось друге засідання Центральноукраїнського цифрового офісу

12.10.2023

12 жовтня 2023 року у Кіровоградській ОВА, за участі голови Наглядової ради Е-Екології, керівника проектної групи обласного координаційного центру Сергія Воробйова, відбулося друге засідання Центральноукраїнського цифрового офісу.

На порядку денному – питання реалізації заходів та проектів цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації в області.

Нагадаємо, що в рамках діяльності обласного координаційного центру було створено Кропивницький дослідницько-проектний офіс цифрового розвитку.

Разом з Університетом менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України та Національною академією статистики, обліку і аудиту Центральноукраїнський цифровий офіс розпочав освітній проект «Цифровий хаб публічного управління та проектного менеджменту».

Крім того, в рамках громадсько-державної співпраці наукової установи “Цифрова агенція “Е-Екологія”, Кіровоградської ОВА та Кіровоградської обласної ради було розроблено регіональну програму інформатизації, яка наразі погоджена Міністерством цифрової трансформації України.

Також, партнери розпочали процес налагодження комунікацій з національними та міжнародними партнерами, діяльність яких спрямована на підтримку цифрового розвитку України на регіональному та місцевому рівнях.

Внаслідок спільних, скоординованих дій, за показником Індекс цифрової трансформації регіонів України, Кіровоградщина піднялася з 22-го (у січні 2023 року) на 14-те місце (у жовтні 2023 року).

Слід зазначити, що в рамках спільної реалізації освітнього проекту «Цифровий хаб публічного управління та проектного менеджменту» участь в засіданні також взяли студенти ОПП “Публічне управління та адміністрування” Національної академії статистики, обліку та аудиту і Університету менеджменту освіти НАПН України

закрити X