← Події та заходи |

На Кіровоградщині проведено ІІ-й регіональний форум Central Ukrainian Digital Event 2024

23.05.2024

23 травня у Кропивницькому відбувся Central Ukrainian Digital Event 2024 – другий обласний форум з цифрової трансформації регіону.

На заході було презентовано «Стратегічну сесію цифровізації освітньої галузі Кіровоградської області»

«Вагомим внеском у рівень цифрової трансформації регіону є саме освітня сфера. Проте, і обласному центру, і іншим містам обласного значення, і великим громадам є над чим працювати. Адже цифровізація – це драйвер в економічному, соціальному аспектах, сфері послуг і адмініструванні. І навіть в умовах складного військового часу цей напрямок необхідно системно розвивати», – зазначив перший заступник начальника ОВА, голова обласного координаційного центру з питань реалізації заходів та проєктів цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації у Кіровоградській області Павло Конопко.

Під час форуму обговорили:
◾️ функціонал центральної бази даних Міністерства освіти і науки України ПАК «АІКОМ»,
◾️ тенденції цифровізації освітньої сфери
◾️ досвід директорів шкіл у впровадженні цифрових інструментів та їх переваги

Також учасники поділились власним досвідом діджиталізації своїх закладів, обмінятися найкращими кейсами з цифровізації та виробили стратегії для подальшого розвитку освітнього середовища.
Крім того, на форумі відзначили успіхи територіальної громади міста Кропивницького, що посіла 15 місце у пілотному Індексі цифрової трансформації територіальних громад України.

Форум організовано Обласним координаційним центром з питань реалізації заходів та проєктів цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації у Кіровоградській області «Central Ukrainian Digital Office» та Агенцією регіонального розвитку Кіровоградської області, за участі Кропивницького дослідницько-проектного офісу цифрового розвитку на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної військової адміністрації від 8 вересня 2023 року №1011-р.

закрити X