← Події та заходи |

Досвід цифрової трансформації Кіровоградщини презентовано під час Національного круглого столу

26.03.2024

26 березня відбувся Національний круглий стіл «Цифрове майбутнє соціального захисту: від реформ до резильєнтності». Досвідом цифрової трансформації Кіровоградщини під час Національного круглого столу ділився керівник проєктної групи “Центральноукраїнського цифрового офісу”, директор Кропивницького дослідницько-проєктного офісу цифрового розвитку, к.держ.упр., Сергій Воробйов.

Перша панельна дискусія відкрилась з акцентом на стратегічні та практичні аспекти цифровізації соціального захисту, друга панель круглого столу зібрала разом представників регіональних адміністрацій та експертів, котрі поділилися своїм досвідом і баченням цифрової трансформації на місцевому рівні.

Загалом участь у круглому столі взяли понад 150 учасників у офлайн та онлайн форматі. Захід реалізовано в межах проєкту «Цифровізація державних послуг: сприяння доступу для постраждалих від конфлікту громад та вразливих груп в Україні», що реалізує БФ «Право на захист» за фінансової підтримки Європейського Союзу та в партнерстві з УГСПЛ.

Джерело: БФ “Право на захист”

закрити X