← Події та заходи |

Збір коштів на видання книги про фінансову систему сталого розвитку

04.11.2022

За останні 20 років під егідою Фінансової ініціативи Програми ООН з навколишнього середовища з’явилася та все більше отримує поширення концепція сталих фінансів, яка стосується урахування соціальних екологічних та управлінських ESG-критеріїв сталого розвитку у фінансовій діяльності.

Нові виклики сталому розвитку вимагають особливої уваги до фінансових аспектів його забезпечення.

У новій книзі Дмитра Клинового охарактеризовано інноваційну концепцію сталих фінансів і запропоновано практичні розробки з організації сталих фінансових відносин в Україні.

Книга “Сталі фінанси: теорія, методологія, практика” обсягом у 440 сторінок є першою змістовною публікацією з проблематики сталих фінансів на пострадянському просторі та призначена не для продажу. Видання розраховано на науковців, викладачів, здобувачів наукового ступеня, практиків у різних сферах фінансової діяльності, усіх, хто цікавиться фінансовими аспектами сталого розвитку.


Дмитро Віталійович Клиновий – кандидат економічних наук, доцент, старший науковий співробітник, експерт Науково-дослідного центру “ЕкоУкраїна”, партнер ГО “Цифрова агенція “Е-Екологія”. Дмитро Віталійович є тренером Канадського Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), коучем проєктної команди стартапів ecoukraine.org, comfortable.community (участь у розробці теоретичних моделей, представлення результатів, презентації), членом редакційної колегії наукового видання (журналу) «Business, Economics, Sustainability, Leadership and Innovation (BESLI)», зареєстрованого у міжнародних наукометричних базах International Society for Research Activity (ISRA) Journal-Impact-Factor (JIF), Journal Factor).


Науково-дослідний центр інновацій у природоохоронній сфері “ЕкоУкраїна” цифрової агенції “Е-Екологія” оголошує збір коштів на видання монографії Клинового Дмитра Віталійовича “Сталі фінанси: теорія, методологія, практика”

Зробити благодійний внесок на будь-яку суму, більшу 100 грн., можна за реквізитами:

Найменування отримувача: ГО “Цифрова агенція “Е-Екологія”
Код отримувача: 40871197
Рахунок отримувача IBAN: UA553052990000026001035012106
МФО: 320649
Назва банку: ФІЛІЯ “РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР” ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, м. Київ, пр-т. Перемоги 65
Призначення : НДЦ ЕкоУкраїна-видання книги-Д.В. Клиновий

закрити X