← Події та заходи |

Впровадження Ecoinspector 2: Держекоінспекція та цифрова агенція “Е-Екологія” підписали Меморандум

29.07.2021

27 липня 2021 року Перший заступник Голови Держекоінспекції Дмитро Заруба та Голова цифрової агенції “Е-Екологія” підписали Меморандум про співробітництво, в рамках якого установи співпрацюватимуть над розробкою цифрових механізмів громадського контролю.

Цифрова агенція «Е-Екологія» займається створенням програмних продуктів для смартфонів та ПК, а також сайти, використовуючи власну запатентовану модель побудови інформаційно-комунікаційних інфраструктур.

Тож в ході співробітництва планується реалізація таких завдань:
– запровадження цифрових механізмів громадського контролю у роботі Держекоінспекції, вдосконалення проекту ecoukraine.org;
– надання консультацій щодо розробки цифрових проектів, зокрема, щодо створення електронної системи «Кабінет екологічного інспектора»;
– розробка змін до законодавства в частині цифровізації роботи ДЕІ.

В свою чергу, Держекоінспекція забезпечує організацію роботи громадських інспекторів з використанням інстументів, створених в рамках співробітництва. Їх застосування дозволить забезпечити оперативне реагування на порушення природоохоронного законодавства, забезпечувати їх розслідування, притягнення порушників до відповідальності та розв’язання.

Джерело: Пресслужба Державної екологічної інспекції України

закрити X